Bartoszek w Wiśle Płock?

13.07.2018 10:55

Jak donosi portal „Sportowe Fakty WP” Maciej Bartoszek miał już przeprowadzić pierwszą rozmowę z włodarzami „Nafciarzy” na temat przejęcia zespołu po Jerzym Brzęczku, który od 1 sierpnia obejmie polską drużynę narodową.


W czwartek jak grom z jasnego nieba spadła informacja o zastąpieniu Adama Nawałki przez obecnego wciąż szkoleniowca Wisy Płock, Jerzego Brzęczka. Tym samym działacze płockiego klubu znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji tuż przed inauguracją sezonu Lotto Ekstraklasy 2018/19.

Wygląda jednak, że nie załamują rąk tylko od razu wzięli się do roboty i wytypowali potencjalnego następcę Jerzego Brzęczka. Według informacji dziennikarzy „Sportowych Faktów WP” może nim zostać Maciej Bartoszek.

Trener Bartoszek został wybrany najlepszym szkoleniowcem naszej ligi przed dwoma pracy. W ten sposób nagrodzono jego dobrą pracę w Koronie Kielce. W minionym sezonie tak dobrze już nie było. Prowadzona w trakcie rozgrywek między innymi przez niego Bruk-Bet Termalica Nieciecza spadła bowiem z ligi.

Fot.: Ekstraklasa/materiały prasowe

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd