Brzęczek o Błaszczykowskim

23.07.2018 14:56

W poniedziałek odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie z mediami nowego szkoleniowca reprezentacji naszego kraju, Jerzego Brzęczka. Wśród pytań nie zabrakło tego o relacje z Kubą Błaszczykowskim.


Jak powszechnie wiadomo, jeden z najbardziej doświadczonych kadrowiczów jest siostrzeńcem obecnego selekcjonera Biało-Czerwonych i jedną z osób, która po prostu wychowywała Kubę Błaszczykowskiego, a co za tym idzie łączy ich szczególna więź, więc od razu pojawiły się pytania o faworyzowanie piłkarza.

Mnie wystarczy, że Kuba będzie grał jak w najlepszym okresie swojej kariery. Jesteśmy profesjonalistami i tym będę się kierował w swoich decyzjach. Ani jemu, ani mi nie można zarzucić braku determinacji. Będzie powoływany jeśli będzie zdrowy i w formie” - zapowiedział Jerzy Brzęczek.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że karier reprezentacyjnych nie zamierzają kończyć też inni weterani reprezentacji, w tym Kamil Glik. Niepewna jest tylko przyszłość Łukasza Piszczka, który jako jedyny nie złożył jasnej deklaracji w tej sprawie. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd