Selekcjoner szykuje niespodzianki

24.07.2018 17:50

Dzień po oficjalnej prezentacji w roli nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek pojawił się w redakcji „Przeglądu Sportowego”, gdzie odpowiadał na pytania dziennikarzy i internautów.


Jeden z poruszonych wątków dotyczył pierwszych powołań, jakie szkoleniowiec reprezentacji Polski będzie musiał wysłać już w sierpniu. Czy wśród szczęśliwców znajdą się młodzi zawodnicy z Lotto Ekstraklasy oraz piłkarze, którzy nie znaleźli uznania w oczach Adama Nawałki?

Na pewno planujemy zaskoczyć z powołaniami, ale zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja na boiskach. Większość rozgrywek rusza dopiero w połowie sierpnia, więc powołania będą wysyłane już po pierwszej kolejce. Wprowadzę świeżą krew, chcę zobaczyć reakcję i zachowanie tych piłkarzy” - powiedział selekcjoner w rozmowie z dziennikarzami „Przeglądu Sportowego”.

W poniedziałek podczas oficjalnej konferencji prasowej Jerzy Brzęczek zapowiedział też, że nie planuje rewolucji a ewolucję oraz że w kadrze znajdzie się też miejsce dla dotychczasowych liderów. Jedyny znak zapytania pojawia się przy osobie Łukasza Piszczka, który nie złożył jasnej deklaracji ws. kontynuowania kariery reprezentacyjnej. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd