Carlitos jednak w Legii?!

04.07.2018 10:35

Jeszcze dwa dni temu wydawało się, że najlepszy piłkarz i król strzelców minionego sezonu Lotto Ekstraklasy wyląduję w drużynie Lecha Poznań. Dziś jest to już nieaktualne. Hiszpan ma podpisać kontrakt z... Legią Warszawa!


Przynajmniej tak wynika z doniesień „Przeglądu Sportowego”, który piórem redaktora Macieja Henszela przekonuje, że „Kolejorz” wypadł z gry o hiszpańskiego napastnika Wisły Kraków. Pomimo tego, że to poznaniacy mieli złożyć lepszą ofertę zarówno „Białej Gwieździe”, jak i samemu piłkarzowi.

Ten jednak podobno woli grać za mniejsze pieniądze w barwach „Wojskowych”, którzy długo nie mogli się zdecydować czy w ogóle Carlitos Lopez jest im potrzebny, ale po namyśle złożyli ofertę lat minute i „przechwycili” zawodnika, który był już tylko o krok od przejścia do Lecha Poznań.

Po przejściu do stołecznej ekipy Carlitos Lopez rywalizowałby o miejsce w składzie z Jarosławem Niezgodą, Jose Kante i Snadro Kulenoviciem. Chyba, że Dean Klafurić przekwalifikowałby go na skrzydłowego, na której to pozycji warszawianie mają od lat posuchę. 

Fot.: Ekstraklasa/materiały prasowe

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd