Hiszpan w Cracovii

18.07.2018 06:05

Eladio Zorrilla Jimenez dołączył do najstarszego klubu sportowego w Polsce! Piłkarz związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem. 28-letni Hiszpan zasili formację napastników naszego zespołu – poinformował w komunikacie na swojej oficjalnej stronie internetowej krakowski klub.


Dla hiszpańskiego zawodnika Cracovia będzie pierwszym klubem spoza ojczyzny w karierze. Jak do tej pory najnowszy nabytek „Pasów” występował głównie na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Hiszpanii, gdzie rozegrał w ostatnim czasie 68 meczów, w których zdobył 24 bramki.

Przyjeżdżam z wielką radością. Uważam się za zawodnika, który może wzmocnić ofensywę zarówno golami, jak i samą grą. Niezwykle się cieszę przyjeżdżając tutaj i postaram się, aby Cracovia zajęła wysokie miejsce w tabeli - powiedział zawodnik po podpisaniu umowy (cytat za cracovia.pl).

Tym samym kolonia hiszpańskich piłkarzy w drużynie „Pasów” rozrosła się do trzech zawodników. W minionym sezonie do zespołu dołączył Javi Hernandez, a w obecnym okienku transferowy również Gerard Oliva.


Fot.: Cracovia/https://twitter.com/MKSCracoviaSSA

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd