Transferowa wojna o Carlitosa

29.06.2018 10:30

Wbrew wcześniejszym doniesieniom wiele wskazuje na to, że najlepszy piłkarz Lotto Ekstraklasy w minionym sezonie nie opuści naszej ligi. Bój o pozyskania Carlitosa Lopeza z Wisły Kraków toczą bowiem Legia Warszawa i Lech Poznań.


Hiszpan marzył o powrocie do ojczyzny i o spróbowaniu sił w Primera Division, o którą nigdy nawet się nie otarł, występując co najwyżej na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Problem w tym, że „Biała Gwiazda” i sam zawodnik nie dostali żadnej konkretnej oferty z Półwyspu Iberyjskiego.

Taką miały złożyć dwaj polscy potentacie, „Wojskowi” i „Kolejorz” są w stanie wydać na króla strzelców naszej ligi kwotę w granicach 1 miliona euro (+ procent od następnego transferu). Tak przynajmniej wynika z doniesień medialnych, m.in. „Przeglądu Sportowego”.

Dla każdej z tych drużyn, zaczynającej już na początku lipca zmagania w europejskich pucharach, byłoby to potężne wzmocnienie. Wystarczy powiedzieć, że Carlitos w minionym sezonie zdobył na polskich boiskach 24 gole i zaliczył 7 asyst. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd