Powrót Budzińskiego!

19.06.2018 08:25

Marcin Budziński podpisał kontrakt z Cracovią i ponownie założy koszulkę w biało-czerwone pasy! Popularny „Budzik” związał się z najstarszym klubem sportowym dwuletnią umową – poinformowano na oficjalnej stronie internetowej.


Tylko jeden sezon trwała australijska przygoda Marcina Budzińskiego, który po sezonie 2016/17 zdecydował się odejść z polskiej ekstraklasy i podpisał kontrakt z Melbourne City FC. W barwach klubu z A-League wystąpił w 17 meczach o stawkę, strzelając w nich 5 goli.


Przed wylotem do dalekiej Australii popularny „Budzik” przez pięć i pół roku był piłkarzem „Pasów”, do których trafił z Arki Gdynia. W ostatnich sezonach był liderem z prawdziwego zdarzenia. W sumie przez ten cały okres rozegrał 167 spotkań, zdobywając w nich 25 bramek.

Marcin Budziński to czwarty nabytek Cracovii przed startem sezonu 2018/19. Wcześniej do klubu przyszli Maciej Gostomski, Filip Piszczek i Adrian Danek. Z wiodących postaci klub opuścił „tylko” Krzysztof Piątek, która za 4 miliony euro zasilił włoską Genoę. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Zgłoś błąd